Hakkımızda

Görgülü Hukuk ve Danışmanlık

Görgülü Hukuk ve Danışmanlık, Av. Mehmet Onur GÖRGÜLÜ tarafından Ankara merkezli kurulmuş olup, alanında uzman kadrosu ile tüm Türkiye genelinde faaliyetlerini yürütmektedir. Faaliyet alanlarımızın başında ulusal ve uluslararası ölçekli şirketlere hukuki danışmanlık ve hukuk müşavirliği hizmeti gelmektedir.

Ofisimiz özel ve tüzel kişi müvekkillerinin; Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Miras Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza Hukuku, Sözleşme Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Tazminat Hukuku alanlarında ihtiyaç duyduğu hukuki danışmanlık ve dava takip işlemlerini yürütmektedir.

Bu çerçevede güçlü iş ve çözüm ortaklarımız ile müvekkillerimizin yararına olacak şekilde evrensel hukuk ilkeleri çerçevesinde öncü, örnek ve referans gösterilen çalışmalar yapılmaktadır.

Büromuz esas aldığı ilkeler doğrultusunda sahip olduğu tecrübe ve birikimlerini zaman içinde uzmanlık alanı haline getirmiştir. Görgülü Hukuk Bürosu, çalışmalarında avukatlık meslek kuralları ve etiğini esas almakta olup mevcut uyuşmazlıkların mümkün olan en iyi şekilde ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını hedeflemektedir.